Nga kush inspirohet Ledina Çelo për super format e saj (FOTO LAJM)

Ledina Çelo është këngëtarja shqiptare e cila është njohur që në fillimet e karrierës për format e mira trupore dhe kujdesin që i kushton vetes.

Edhe lindja e dy fëmijëve nuk arriti t'ja prishte Ledinës format trupore duke e parë gjithmonë në super formë.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në Instagram një video të një vajze e cila ushtrohet në pishinë dhe si reluztat ka forma perfekte fizike.

Kjo e inspiron Ledina Çelon për të patur dhe ajo jo më pak hijeshi.

View this post on Instagram

Wow...#inspirationbody 💪🏼

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Shtuar më 05/08/2019, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori