Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën vjet VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM)

Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë vetëm 3-4 vitet e fundit.

Si asnjëherë më parë këtë vit nuk pritet të mbushen rrugët dhe club-et me njerëz të maskuar për Halloween për shkak të pandëmisë.

Prandaj në po ju rikthejmë në kujtesë si u veshën VIP-at tanë vitin e kaluar për këtë festë.

Rrjeti ka bërë punën e tij dhe duke filluar nga VIP-at e deri të njerëzit e thjeshtë janë transformuar në mënyra nga më të ndryshme.

Duke qenë se festa simbolizon ditën e rikthimit të shpirtrave të vdekur, shtrigave me fshesë, maceve të zeza, errësirës dhe çdo gjëje të frikshme, edhe të famshmit tanë janë munduar të bëhën sa më të frikshëm.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./albeu.com/
Shtuar më 24/10/2020, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori