Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM)

Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë.

I pari që e provoi ishte Fero, i cili u shfaq bjond në klipin e tij "Fol edhe 1 herë".

Më pas vijoi me artistët Onat dhe Majk, të cilët e përdorën atë paraqitje për klipin e tyre "Vamos" ku shfaqen si dy vëllezër binjakë.

Duket se kjo gjë i ka pëlqyer edhe Mozzik. Në fotografinë që postoi sot në Instagram, reperi duket se është kthyer në bjond.
P
ritet që me këtë pamje të shfaqet në këngën e tij të fundit, të cilën do ta publikojë më 6 Qershor. Ende nuk dihet titulli i këngës, por është në bashkëpunim me artistin Dardan. /albeu.com/

Shtuar më 30/05/2019, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori