Nga dëbora në det, motrat Vjollca i vënë flakën Instagramit (FOTO LAJM)

Luana Vjollca e di shumë mirë me çfarë mund ta kompesoj lodhjen e gjithë kësaj kohe. Pushime, por jo thjesht pushime! Pushime nga ato të të gjitha llojeve.

Motrat Vjollca e nisën fillimisht me dëborë...

Bardhësi, ski në alpet austriake, diell dhe kohë cilësore mes motrash.

E nëse menduat se e mbyllën me kaq, duhet të shihni fotot e reja të Luanës.

Orë më parë, moderatorja postoi në Instastory-n e saj destinacionin e radhës.

Nga malet dhe bora, në atmosferë komplet tjetër! Diell, det, ushqime ekzotike dhe pamje nga ato që tani në shkurt na duken edhe më përrallore shkruana anabel.

“Nga bora në det!”- shkruan Vjollca e cila duket se ka vendosur t’i shijojë në maksimum këto pushime dhe më bukur se kaq?!
Shtuar më 22/02/2019, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori