Nevina Stylla në lidhje yllin e Kombëtares? (FOTO LAJM)

Prezantuesja kur është pyetur për çështjet e zemrës, është mjaftuar vetëm duke pranuar që është në një lidhje.

Por thashethemet janë ndezur sërish ditëve të fundit pas komenteve ngacmuese që dyshja ka shkëmbyer në Instagram.

Nën një foto të prezantueses në det dhe futbollisti simpatik e ka komplimentuarme emoji-n e një sirene deti.

Nevina nga ana tjetër i është përgjigjur po me emoji, komunikim ky që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të dyshes.
Shtuar më 13/06/2019, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori