Netta e quajti këngëtaren shqiptare fallco, çfarë tha sot Eleni

Eurovizioni që lamë pas ndoshta di të jetë një nga më të paharrueshmit për shkak se në skenë performuan 3 shqiptar.

Vendin e dytë e zuri pikërish këngëtarja shqiptare Eleni Foureira për të cilën fituesja e festivalit, Netta tha se nuk ishte origjinale.

"Unë dhe Eleni ishim favorite për ta fituar. Mendoj se fitoi autenticeti. Unë isha në garë vetëm me veten time", u shpreh ajo.

Eleni e ka lënë pas gjithçka që është thënë nga Netta dhe në pozën e shkrepur krah fitueses së Eurovisionit, ka bërë deklaratën e fortë:

"Macet zihen, por ne jemi luanesha."- ka shkruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori