Nëse mendoni se "100 Vitrinat" përfundoi, gaboheni
Seriali televiziv italian "100 Vitrinat", i prodhuar nga Mediaset dhe i transmetuar edhe në Top Channel, do të ketë së shpejti seri të reja. Lajmin e bëjnë të ditur agjencitë italiane. Në këtë mënyrë janë shuar dilemat dhe zërat që qarkulluan vitin e kaluar se seriali kishte mbërritur në epilog, që kishin alarmuar aktorët dhe stafin e produksionit.

Kështu, nga dita e sotme kasti i filmit do të nisë punët për të xhiruar në lokalitetin San Giusto Canavese, në Torino, 192 episode të reja. /albeu.com/

Shtuar më 04/04/2013, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori