Nëse keni një motër, kjo foto-galeri do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM)

Gjithmone sheh cila gote ka me pak per tja dhene motres.
Kush ka një motër e di shumë mirë sesa marrëdhënie e shtrenjtë që është.

Ndodh që ju grindeni (edhe rriheni ndonjëherë) por ama ajo është gjithnjë aty për ty për të të ndihmuar dhe dhënë këshilla apo edhe rroba, çdo herë shkruan Albeu.com.

Në galerinë më lart do ju sjellim disa nga situata më komike mes motrash.

Prandaj herën tjetër kur ta shikoni motrën tuaj thojini sesa shumë e doni. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2018, ora 19:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori