Nëse do të jetonte, si do të dukej sot Princeshë Diana (VIDEO)
Po bëhen plot 23 vite që prej vdekjes së saj dhe Princesh Diana vazhdon të mbetet një ndër emrat më me interes në media.

Historitë e saj, sekretet dhe stili i veçantë do të kenë gjithmonë diçka për të thënë.

Ndodh shpesh që shumë njerëz, pyesin se si do dukej Princesha nëse do të ishte gjallë.

Një artist në YouTube ka përdorur një magji digjitale dhe ka dhënë një ide për pamjen e Dianës sot.

Krahas viteve që ikin, ajo do të ruante të njëjtin sharm, që ka pasur gjithmonë.
Shtuar më 11/07/2020, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori