Nënë e një djali, por Adelina Tahiri "çmend" rrjetin me bikini (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

Këngëtarja është shquar gjithmonë për format perfekte dhe lindja e fëmijës nuk i prishi aspak punë në këtë drejtim.

Me ngritjen etemperaturave Adelina ka publikuar në Instagram foto provokuese me bikini ku duket në super formë./albeu.com/
Shtuar më 13/07/2020, ora 15:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori