Nëna të devotshme në shtëpi, vajzat më të bukura të showbizit shqiptar
VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta.

Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dhe sigurisht një femër e suksesshme.

Nëpër intervistat në kohë, vajzat janë shprehur se asnjë arritje në karrierë nuk i ka falur emocionin që i ka dhuruar fëmija në jetë shkruan albeu.com.

Amarda Toska

Moderatorja është nënë e dy fëmijëve dhe gjithnjë është shprehur se më rëndësi për ka familja.

Suada Sherifi

Ish-missi shqiptar është bërë nënë e një vajze dhe është shprehur se ndihet vajza më me fat në botë.

Xhensila Myrtezaj

Ok Xhensila akoma nuk është bërë nënë por pritet të lindë për dy muaj dhe mesa duket po e pret me tere emocionin.

Zaimina Vasjari

Ajo u bë nënë vetëm pak kohë më parë dhe që nga ajo ditë, shohim vetëm fotot e Khloes që mbushin Instan e këngëtares.

Miriam Cami

Miriam prej kohësh është bërë nënë e një vajze të mrekullueshme dhe me kalimin e kohës, ajo shprehet se rriten edhe emocionet dhe gëzimet.

Adrola Dushi

Ajo u bë nënë në një moshë të re, por është shumë e lumtur që ka në jetën e saj Troin, një djalë si drita.

Bora Zemani

Edhe Bora ka një djalë që quhet Arbor dhe që i zbukuron jetën. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori