Nëna kap "mat" vajzat duke bërë twerk, reagimi i saj po bën xhiron e internetit (VIDEO)
Kjo është një ndër videot me virale të internetit për momentin.

Dy motra ishin duke bërë "twerk" në video, ndërkohë që në derë hyn nëna e tyre, e cila nuk mendohet dy herë, por heq shapkën dhe i gjuan të dyjave.

Nëna duket se ka në dorë një kosh rrobash që po shkon për t'i nderë, por duket se vajzat nuk kanë patur ndërmend t'a ndihmonin duke synuar "prioritete" të tjera. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2018, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori