Nëna e Turjan Hyskës bën një dedikim emocionues pak orë para dasmës
Sot është dita e shumëpritur e martesës së çifit të njohur shqiptar Orinda Huta dhe Turjan Hyska.

Emocionet janë të pafundme si për çiftin e kengetareve po ashtu dhe për familjarët e tyre.

Një mesash emocionues kushtuar kësaj dite speciale ka ndarë me miqtë nëna e Turit.

“Miqte e mi… sot dite e bukur per mua!! Zemra ime ,gezimi i pare i jetes , motivi i saj,Turi… kurorezon martesen me Orinden,vajzen qe solli gezimin e pafund ne jeten tone ,jam e lumtur qe e ndaj me ju!!!”-shkruan zonja Elida në profilin e saj të Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2017, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori