Topless dhe me ëmbëlsira në dorë, modelja nuk do t' ia dijë për kilet (FOTO LAJM)

Kerry Katonae shijoi çdo kafshatë të burgerit teksa qëndroi ulurshtratin e plazhit.

Nëna e pesë fëmijëve u fotografua duke marrë rreze dielli topless dhe duke ngrënë një burger, disa ditë pasi deklaroi se është e lumtur me peshën e saj.

38-vjeçarja po pushon në ishullin grek të Mykonos me vajzën e saj të madhe Molly, e cila është 17 vjeç.

Pavarësisht peshës së saj, Kerry thotë se është e lumtur me trupin që ka – duke e dëshmuar këtë me ngrënien e burgerit në plazh.

Shtuar më 18/06/2019, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori