Nëna e Dua Lipës publikon foton e vjetër me veshje tradicionale (FOTO LAJM)

Anesa Lipa, nëna e këngëtares së njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, publikoi sot një fotografi të veçantë. Ajo është shfaqur me dimija.

Ajo bëri të ditur se fotoja ishte realizuar në vitin 1997, saktësisht para 22 vjetësh.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, ku numëron 144 mijë ndjekës, i kanë komentuar edhe vajzat e saj, Rina dhe Dua.

Dukagjini dhe Anesa gjithashtu kanë dhe një djalë të quajtur Gjin.
Shtuar më 27/05/2019, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori