Nëna e Beyonces hedh poshtë thashethemet: S'ka ndarje
Pas shumë zërave që qarkullojnë në mediat rozë se martesa e Beyonce me Jay Z nuk po shkon mirë, këtë gjë e ka hedhur poshtë nëna e këngëtares.

“Beyonce është e lumtur me martesën e saj”. Kështu ka thënë Tina Knowles, nëna e Beyonces, duke hedhur poshtë thashethemet, e i cilësuar si të pavërteta.

Tina Knowles ka thënë për TMZ që çifti ka një martesë përfekte dhe këtë ajo e ka kuptuar kur është larguar nga një takim dreke me ta të mërkurën, ku ajo është takuar me vajzën e saj dhe anëtaren e grupit, Kelly Rowland. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori