Në vaskë me kë? Tuna kthehet nga pushimet dhe publikon momente intime (FOTO LAJM)

Tuna së fundmi ndau me të gjithë ndjekësit e saj eksperiencat e saj nga pushimet në Mauritani.

Madje këto pushime u bënë dhe shkak për thashethemin që qarkulloi në rrjet për një ndarje midis saj dhe bashkëshorti të saj Patris Berisha.

Por me veprimin e sajTuna i’u mbyll i gojën të gjithë duke ndryshuar biografinë e saj në rrjete sociale duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit.

E siç duket këngëtarja është kthyer nga pushimet dhe po kalon kohën me djalin e saj Tianin.

Në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja postoi një foto me të birin nga vaska ku shkruan:

“Nuk ka pasur kurrë dhe nuk do të ketë asgjë më speciale se sa dashuria mes nënës dhe djalit”
Shtuar më 17/09/2019, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori