Në skenë jo për të ekspozuar trupin por për të kënduar
Adele
Këngëtarja e suksesshme Adele ka kërkuar nga koleget e saj që të mos dalin në skenë për të ekspozuar trupin e tyre por për të kënduar. Sipas saj këngëtaret të cilat këndojnë pothuajse të zhveshura dhe publikojnë videot e tyre intime paraqesin një imazh shumë jo origjinal tek fansat.


"Jam takuar me to nga afër dhe nuk janë aspak siç dalin në skenë. Unë thjesht ngjitem në skenë dhe këndoj. Nuk mërzitem që një më e plotë se artistët e tjerë. Nuk ka rëndësi si dukesh, e rëndësishme është të jesh e lumtur me veten", tha ajo. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2012, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori