Në pritje të fëmijës së parë, martohen çifti i njohur i Show Bizz-it (FOTO LAJM)

Çifti i njohur i showbizit, Nick Kroll dhe Lily Kwong kanë kurorizuar dashurinë.

Lajmin e ka dhënë aktori 42-vjeçar përmes një postimi në rrjetet sociale, duke treguar se ai dhe ish-modelja u martuan.

“Pra shumë mirënjohës për @lily_kwong,” shkroi Nick me një pamje të një foto të çiftit përpara oqeanit të gjerë në një shkëmb buzë malit.

Ndërsa, Lily shtoi në Instagramin e saj, “Shumë mirënjohëse ️ ️ 11 • 19 • 20 + përgjithmonë @nickkroll”.

Kujtojmë që në fillim të kësaj vere, Lily zbuloi se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me Nick.

Ndërsa për herë të parë publikisht çifti u shfaq në Partinë Oscar të Vanity Fair 2020.
Shtuar më 28/11/2020, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori