Në pritje të ëmbël, Elita Rudi tregon rezultatin e testit të Covid-19 (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e dashur, Elita Rudi ka bërë së fundmi testin për Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes një postimi në Instagram.

Elita ka ndarë me ndjekësit përgjigjen e tamponit, ku shihet se ka rezultuar negative.

Nuk dihet nëse moderatores i janë shfaqur simptoma, apo thjesht e ka bërë për të hequr merakun.

Mirëpo, ajo tashmë është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe ndoshta mund të lidhet edhe më këtë situatë.


Shtuar më 16/11/2020, ora 08:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori