Në pritje të ëmbël? Arbenita shfaqet joshëse dhe tregon barkun (FOTO LAJM)

Fero dhe Arbenita kanë qenë në vëmendje të mediave së fundmi pas lajmeve se çifti ka kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre. Lajmi u bë i ditur pak ditë më parë nga burime shumë të sigurta për "Prive", sipas të cilave dyshja i kanë thënë "Po" njëri-tjetrit në privatësi të plotë.

Ndërkohë së fundmi, një tjetër lajm ka qarkulluar rreth çiftit, sipas të cilit Arbenita është në pritje të fëmijës së parë me reperin.

Megjithatë ky lajm duket të jetë i pavërtetë pasi Arbenita në fotot e fundit të postuara në Instagram ka treguar barkun e sheshtë duke i hedhur poshtë aludimet.
Shtuar më 03/12/2020, ora 13:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori