Në prag të martesës, boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes (FOTO LAJM)
Ata ndanin në rrjetet sociale fotot ku i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit.

Madje ishte raportuar se boksieri dhe modelja donin ta çonin dashurinë në një tjetër nivel duke e kurorëzuar në martesë.

Por kjo mbeti një ëndërr e parealizuar për çiftin, pasi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

rrjetet e tyre sociale zyrtare nuk ka asnjë foto të tyre së bashku. Madje nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë thjesht për një krizë apo për një ndarje përfundimtare.

Ende nuk ka një reagim nga modelja dhe boksieri në lidhje me lajmet.

Shtuar më 14/02/2020, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori