Në pishinë dhe në mes të borës, mbretëresha e fitnessit tregon trupin (FOTO LAJM)

Jen Selter “ngacmoi” fansat e saj me dy foto ku pozonte me veshje palestre shumë seksi.

Modelja e fiksuar pas “fitness”-it ka 12,7 milionë ndjekës në Instagram dhe me foto të tilla me siguri që “ushtria” e fansave do të njohë vetëm rritje.
Shtuar më 18/04/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori