Në muajin e 8 të shtatzanisë, këngëtarja shqiptare konsumon alkool
Pëlqej
Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë.

Duket se Adelina po e shijon cdo moment këtë shtatzani.

Ajo do të sjellë në jetë një djalë dhe momentalisht po shijon javët e fundit të pritjes së ëmbël.

Mirëpo së fundmi këngëtarja ka bërë një gabim duke konsumuar verë të bardhë, gjë që nuk është e lejueshme gjatë shtatzënisë.

Fansat nuk ja kanë toleruar këtë gabim, duke i komentuar se po dëmton fëmijën. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori