Në mes të koncertit dhe fansave, Ledri Vula hidhet në pishinë (VIDEO)
View this post on Instagram

10/10 👊🏼🤣🤪🥳🤩😎😋😛

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Edhe në pandemi, disa koncerte në bregdetin shqiptar po vazhdojnë të mbahen. I radhës ka qenë i Ledri Vulës.

Reperi mbushi ambientin me shumë njerëz duke dhuruar spektakël siç di vetëm ai.

Ai ka postuar së fundi një video në rrjetet sociale ku u hodh në pishinë me rroba për të qenë sa më afër atyre që ishin aty për ta dëgjuar.

Shtuar më 02/08/2020, ora 22:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori