Në mbështetje të Trump, Bleona bën bashkë shqiptarët në Amerikë (FOTO LAJM)

Artistja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, e cila prej vitesh vazhdon karrierën në Amerikë ka treguar me një video të publikuar në llogarinë e saj se këtë vit mbështet fushatën elektorale të presidentit aktual të shteteve të bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Bleona i ka thërritur të gjithë shqiptarët që jetojnë atje në një takim në Michigan, duke treguar dhe datën e cila do i bëjë bashkë në mbështetjeTrump.

Kujtojmë se javët e fundit të gjithë personazhet e njohur të ‘hollywood’ kanë bërë thirrje të ndryshme ndaj popullit amerikan duke i ftuar ata të votojnë për të zgjedhur presidentin e ri në Amerikë.
Shtuar më 30/10/2020, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori