Në listën e të pasurve në Forbes, modelja shqiptare krenarë për bashkëshortin
Modelja Emina Cunmulaj tregon gjithnjë se është shumë e përkushtuarb dhe e dashuruar me bashkëshortin e saj.

Këtë ajo ka treguar një arritje të tij, Sam Nazarian të cilit i është dedikuar një artikull nga “Forbes”, mbi arritjet e tij në hapjen e një rrjeti të gjerë hotelesh dhe biznesesh të llojeve të ndryshme.

“Jam shumë krenare për ty”, shkruan modelja në foto.

Ata të dy shfaqen gjithnjë të buzëqeshur para publikut dhe të japin ndjesi pozitive. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2018, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori