Në këtë fustan Xhensila duket joshëse, por e dini sa kushton? (FOTO LAJM)

Dje ishte dita e Xhensila Myrtezajt. Këngëtarja festoi 25-vjetorin, në një festë surprizë me miq dhe familjarë, ku nuk munguan urimet, muzika dhe kërcimi.

Ai që ra në sy ishte fustani i saj i kaltër dhe me siguri të gjithë jeni kurjozë se sa ka kushtuar.

Faqa "whattheywearing" e ka zbuluar dhe ka kushtuar plot 616 Euro. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2018, ora 09:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori