Në jug të Shqipërisë apo në Machu Pichu? Fevziu tregon destinacionin e kësaj vere
Moderarori Blendi Fevziu, i shquar për pasionin e tij për udhëtimet, ka treguar detinacionine tij për këtë verë.

“Më intrigojnë vende të vështira për t’u arritur”, u shpreh Fevziu, ndërsa shtoi më tej se ka disa projekte veç plazhit për këtë verë.

“Kam disa projekte për verën përveç plazhit. Disa ditë mund t’i bëj në jug të Shqipërisë.

Do preferoj Amerikën Qendrore dhe Manchu Pichu në fund të gushtit”, u shpreh Fevziu. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 18:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori