Në Instagramin e Oriolës po bëhet nami, modelja zgjohet me mijëra ndjekës më shumë (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjete sociale. Para pak kohësh ajo konfirmoi lidhjen me futbollistin e famshëm Eros Grezda dhe tani më shumë se kurrë është në qendër të vëmendjes.

Por diçka e çuditshme ka ndodhur me Instagramin e saj ditën e djeshme dhe këtë gjë e ka bërë me dije ajo vetë. Brenda pak orëve i janë rritur mbi 5 mijë ndjekës të cilët nuk janë të vërtetë dhe mesa duket dikush po ia shton vetë modeles ndjekësit nëpërmjet metodës që quhet “boot-e fake”.

“Nuk e di ca po ndodh me Instagramin tim. Kisha 409K 100% real folloëers dhe u zgjova në mëngjes me 413K dhe po vazhdojnë të shtohen. S’kam blerë kurrë folloëers sepse nuk dua të mashtroj veten, as të tjerët, por nuk e di çfarë po ndodh, s’më kishte ndodhur kurrë kjo gjë. Dikush të ma shpjegojë ça po ndodh”, ka shkruar Oriola në InstaStory.

Shtuar më 25/05/2020, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori