Në Instagram një bombë, dalin fotot skandaloze pa Fotoshop të Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Motra e saj Khloe thotë se Kim Kardashian e ka trupin më të mirë në botë.

Dhe, tani admiruesit mund të gjykojnë vetë saktësinë e këtij pohimi - pas publikimit të disa fotografive të reja dhe të papërpunuara të 36-vjeçares">36-vjeçares, ku ajo shihet me bikiniplazh.

Fotografitë, pa Photoshop, ofrojnë një pikëpamje të rrallë të trupit të famshëm të seksbombës amerikane.
Shtuar më 06/11/2018, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori