E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
Në Instagram një “bishë” e vërtetë, si duket Morena pa Fotoshop? (FOTO LAJM)

Morena Taraku tashmë prej disa kohësh është kthyer në një personazh të komentuar gjerësisht sidomos për natyrën e saj moskokëcarëse dhe jetën luksoze.

~Në fotografi Morena shfaqet gjithnjë e kuruar dhe kjo ka nxitur pikepyetjet të publiku sesi duket në fotot pa Fotoshop Morena.

PWr ironi, Morena ka zgjedhur ta tregojë vetë një foto në pashaportë ku duket shumë në formë.

"Të sfidoj të nxjerrësh foton e pashaportës"-ka shkruar Morena.

NDërkohë vetëm pak ditë më parë ajo është përfolur për një fejesë të mundshme. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori