Në gjunjë për Elton John (FOTO LAJM)

Në mbrëmjen e tretë të Festivalit të Filmit të Kanës u shfaq filmi "Rocketman", i cili tregon jetën e Elton John.

Është e qartë se sytë janë të gjithë në yllin britanik me syze të kuqe dhe fjala "Rocketman" në xhaketë e tijë.

Një shikim supersticioz për këngëtarin, por edhe për reklamat për të promovuar filmin në mënyrë indirekte.

Por momenti më befasues i ditës së tretë në Kanë ishte kur aktori Taron Egerton që luan Elton John në film u gjunjëzua dhe filloi të lidhë këpucët e këngëtarit. Menjëherë u vu re habia në fytyrën e Johns nga ky gjest . /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2019, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori