Në fillim Kejvina tani edhe Oriola kundra Françeskës, në "komplot" edhe një djalë VIP (FOTO LAJM)

Kejvina, Françeska dhe Oriola, tre emra mjaft të njohur dhe të bujshëm për shoëbizin shqiptarë.

Kur flasim për këto modele kemi parasyshë shumë like, komente dhe bujë, por jo më pak intriga dhe rivalitet.

Po t'ia niim nga fillimi secila ishte nnë rrugën e saj.

Në fillim njohim Françeska Jacen, banore e "Big Brother 5" ku as atje nuk u largua pa bërë goxha zhurmë. Më pas modelja arriti të qëndrojë në qendër të vëmëndjes nëpërmjet rrjeteve sociale duke u bërë shpesh herë kryetitull i medave rozë.

Më pa velina e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella ku edhe kjo njësoj si Françeska e tërhoqi famën me vete dhe i përdori rrjetet sociale në mënyreën më të mirë të mundshme në favorin e saj.

Arriti një moment ku dy modelet i pamë të përfhira kok e këmbë në miqësinë e njëra-tjetrës, por sa hap e mbyll sytë nuk ndiqeshin më në Instagrm.

Këty hyn në "arenë" Oriola Marashi. Kejvina dhe Oriola bëhën të dya imazhe të firëm së mirënjohur "Guess", dhe kaq duhej që modelet të bëhen mikesha të ngushta.

Gjithçka po shkonte për mrekulli kur një status i Ben Kasemit, gjithashtu banor i Big Brother, deklaron se dyshja e famshme Françeska-Kejvina janë konfliktuar për një çantë Channel të cilën njëra ja ka marrë tjetrës.

“Boll me Françeskën se ia kemi rrit pazarin. Tani Kejvina i ka marrë borxh një çantë “Channel” kësaj dhe na i paska humbur kësaj ‘modeles’. Kjo e akuzon se Kejvina ia kishte vjedhur, dhe Kejvina si zonjë e rëndë ia bleu në dyqan dhe ia dha të re! Që atë ditë u prishën. Ps: Hajde sqarim hajde!”-shkruan Beni.

Pak kohë më vonë erdhi dhe reagimi i Kejvina Kthellës. Në një intervistë me Rudina Dembacajn në “Mos i fol shoferit”, Kejvina Kthella pranoi publikisht se miqësia me Françeska Jaçen kishte marrë fund, dhe arsyeja ishte mospërputhje e karakterit, pa dhënë detaje të hollësishme.

Përveç Oriolës dhe Kejvinës, Françeska Jaçes i janë shtuar armiqtë. Së fundmi, me një kërkim në rrjete sociale, mund të dallojmë se fotografi që ndante çdo projekt me ish-banoren e Big Brother, Juxhin Kurti, jo vetëm që nuk e ndjek në Instagram, por ka fshirë pothuajse të gjitha fotot me të. Ndërsa nuk mungojnë fotot e dy modeleve, Oriola dhe Kejvina, të cilat duket se e kanë forcuar miqësinë edhe më shumë, me fotografin e VIP-ave.

Me sa duket ish-banores së Big Brother, nuk i ndahen sherret, jo vetëm me njerëz të zakonshëm por edhe me personazhë të njohur, që i kanë vënë vetes qëllim, t’i qëndrojnë larg, por edhe ta demaskojnë sa herë t’u jepet rasti./albeu.com/
Shtuar më 06/10/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori