"Ne dolëm", Jonida dhe Romeo thumbojnë Borën dhe Donaldin publikisht (VIDEO)
Në festën e promovimit të parfumit të Joni Peçit ishin të ftuar shumë VIP-a të fushave të ndryshme.

Ndër to edhe katërshja më e përfolur e momentit, vëllezërit Veshaj , Bora dhe Jonida.

Tashmë Jonida dhe Romeo pasi kanë konfirmuar lidhjen mund të dalin lirshëm në publik siç kanë bërë në videon e mësipërme.

"Ishim te promovimi i parfumit të Joni Peçit, u kënaqëm shumë. Përballë kemi dhe ca njerëz të tjerë, por s'duan të dalin," thotë Jonida. "Ne dolëm," përmbyll Romeo me një shkelje syri.

Me shumë mundësi përball çiftit ndodhet çifti paralel Bora dhe Donaldi të cilët akoma nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të shumë përfolur./albeu.com/


Shtuar më 12/10/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori