Në dasmën e Harryt dhe Meghan do jetë edhe Lady Diana, zbulohet detaji
Pëlqej
Dita e dasmës mbretërore po afron dhe me siguri deri më tani është menduar me përpikmëri çdo detaj. Mediat janë ato që “përmes vrimës së çelësit” po përpiqen të zbulojnë diçka dhe mesa duket po ja dalin.

Në dasmën e Megan dhe Harry do të ketë një detaj shumë special i cili do të përfaqësojë Lady Diana-n në mënyrë që të jetë edhe ajo aty në një loj forme.

Lulet e preferuara të saj ishin trëndafilat e bardhë të kopshtit mbretëror. Mesa duket Meghan dhe Harry kanë vendosur që në dekorimet e dasmës të përdorin pikërisht këto lule në kujtim të Lady Diana-s. Këta trëndafila do të shoqërohen nga të tjera lue, por përveç tyre do të mbizotërojë peonia.

Burime nga pallati kanë treguar se kjo ka qenë një ide e dhënë nga Princ Harry, ndërsa Meghan e ka përkrahur me shumë dëshirë.
Shtuar më 22/04/2018, ora 22:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori