Në dasmën e Gjikos dhe Elitës, si duket reperi dhëndër?

Pëlqej
Reperi Gjiko po martohet me moderatoren Elita Rudi.

Ata po martohen në një ambjent luksoz në Prishtinë, ndërkohë që po përpiqen të jenë shumë të rezervuar me fotografitë.

Në një fotopublikuar në rrjete sociale, Gjiko shfaqet tejet elegant në një kostum bardh e zi, që i shkon mjaft shumë.

Juve si ju duket Gjiko? /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 21:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori