Në 1999, Jay Z ka plagosur një person me thikë
Kohët e fundit ai është kthyer në qëndër të vëmëndjes për shkak të "tradhëtisë" ndaj Beyonces, por po te kthehemi pas në kohë, do kuptojmë se Jay Z ka qënë shumë njeri problematik.

Në vitin 1999, pas një konflikti në një club nate, ka plagosur me thikë një njeri. Lidhur me këtë akt, ai është dënuar tre vjet liri me kusht.

Aktualisht ai renditet ndër VIP-at të cilët dënojnë ashpër dhunën dhe se marrëdhënia e tij me Beyoncen, e ka futur në një rrugë të mbarë. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori