Ndryshime për Kate Middleton, në 2021 dukesha ka zgjedhur një pamje të re (FOTO LAJM)

Kate Middleton ka zgjedhur një look tjetër në angazhimet e saj të fundit mbretërore për të falënderuar punëtorët dhe infermierët që janë në krye të detyrës. Dukesha e Kembrixhit ka ndryshuar0 modelin e saj të flokëve gjatë një telefonate me infermieret e NHS. Ajo ndryshuar krehjen e saj me onde dhe ngjyrën e hapur për flokë të drejtë dhe me një ngjyrë më natyrale.

Fansat nuk kanë nguruar ta lavdërojnë dhe t’i bëjnë komplimente dhe për bisedën me infermieret por dhe për look-un e ri. Komentet kanë qënë nga më të ndryshmet.

Gjatë videos me infermierët e NHS, Kate kishte veshur një xhaketë të zezë me një këmishë të bardhë.

Shtuar më 26/01/2021, ora 13:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori