Ndryshime drastike, këto VIP-a hoqën të zitë e ullirit për t’u dobësuar (FOTO LAJM)

Linda eshte padyshim nje shembull per tu ndjekur. Ajo eshte bere fenomen me kete humbje peshe vetem me palester ne te gjithe boten.
Të gjithë e dimë sesa e vështirë është që të humbasësh peshë.

Eshtë një proces shpeshherë i gjatë, kërkon vullnet dhe shumë dëshirë për të arritur qëllimin.

Edhe disa nga personazhet publikë vuajnë nga kilet e tepërta.

Ama disa prej tyre i kanë vënë një qëllim vetes dhe ia kanë arritur të arrijnë peshën ideale.

Ju i gjeni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori