Ndryshim drastik nga Flaka Krelani, ja surpriza e radhës (FOTO LAJM)

Flaka Krelani është e njohur për stilin ekstravagant, e ndërsa ka bërë një prerje tejet moderne të flokëve. E gjithë kjo e ka një arsye, e cila lidhet me klipin e saj të ri. Këngëtarja ka postuar një sërë fotosh në rrjetet sociale, duke treguar edhe se sa e fiksuar është ajo pas trendeve të reja.

Flaka ka bërë të ditur se së shpejti do të publikojë videoklipin e këngës "Zjam". Sipas saj, kjo është një këngë shumë e nxehtë dhe se mund të bëhet hit. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 12:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori