Ndodh dhe kjo! Linda Morina i shpall luftë të hapur reperve (FOTO LAJM)

Ajo nuk e ka ndërmend të ndalet për asnjë moment, përve këngëve që thur lavde për personalitete të ndryshe Linda Morina, tashmë duket se i ka hyrë muzikës rep.

Por duket se nuk ndalet me kaq, ajo madje i ka hapur edhe luftë repërve.

Këtë e ka bërë me dije vetë Linda me një video të postuar në Instagramin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori