Ndodh çudia në studio LIVE, moderatores shqiptare i propozojnë martesë
Duket se Fatma ka hasur në një situatë të cuditshme sot në emision live.

Gjatë emisionit “Fun Day” një nga operatorët e ka propozuar live për martesë.

“Çfarë?", e pyeti moderatorja dhe më pas zbuloi se ai i ka propozuar. "Fatjoni, kameramani do që të martohemi bashkë. Ishte ky një propozim si te koncerti Albanit?", tha Fatma duke qeshur dhe e refuzoi propozimin.

"Jo, nuk do të martohemi dot bashkë. Më vjen shumë keq. Kjo ëndrra nuk realizohet", u shpreh moderatorja. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 22:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori