Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës, publikohet videoja ku kërcen çifti
View this post on Instagram

Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Kresha po i jep fund beqarisë mbrëmjen e sotme me një dasmë madhështore të mbajtur në një restorant në Prishtinë.

Kresha po martohet me partneren e tij, Erzina Shehun. Në dasmë janë të ftuar shumë personazhe VIP që kanë nisur të publikojnë fotot e videot nga dasma.

Tani atmosfera është ndezur dhe çifti ka dhuruar një kërcim super energjik.

Në videon e publikuar shihet sesi Kresha dhe Erzina e djegin atmosferën ndërsa të ftuarit brohorasin e duartrokasin.

Shtuar më 15/12/2019, ora 22:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori