"Ndez rrjetin", Kim Kardashian gjysmë e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM)

Kim Kardashian është një nga yjet më të ndjekur botërorë, e kjo për shkak të formave dhe paraqitjeve të "nxehta" publike që ajo bën vazhdimisht, transmeton Indeksonline.

E poza të tilla nuk ka kursyer as kësaj radhe bukuroshja me origjinë Armene, e cila ka publikuar një fotografi vetëm në të brendshme para pasqyres.

Ajo ka zgjedhur që të nxjerrë këtë fotografi nga pushimet që bëri në Kosta Rika javën e kaluar.
Shtuar më 29/06/2019, ora 08:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori