Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Nderuan Shqipërinë, kush janë VIP-at që patën sukses nëpër botë (FOTO LAJM)

Emina Cunmulaj, modele
Shumë shqiptarë kanë arritur që të cajnë në botë dhe të nderojnë vendin tonë të vogël me arritje të mëdha.

Ata kanë treguar pa turp se janë shqiptarë dhe madje kanë pasur edhe guximin të bëjnë "shqiponjën" në vendet ku kanë pasur sukses.

Disa prej ketyre personazheve, i gjeni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2018, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori