Ndërron jetë ish i dashuri i Jennifer Lopez
Ish i dashuri i Jennifer Lopez, me të cilin kishte kaluar 10 vite, ka ndërruar jetë.

I dashuri i shkollës së mesme të J Lo, David Cruz, vdiq të shtunën në spitalin Mount Sinai West në Manhattan…

Sipas Zyrës së Mjekësisë në NYC thuhet qe David vdiq nga sëmundja e zemrës.

Cruz dhe Jennifer Lopez u lidhen kur ajo ishte vetem 15 vjec dhe vazhduan per 10 vite me rradhe deri ne mes te viteve 90′, atëherë kur këngëtarja filloi të merrte famë të madhe.
Shtuar më 23/03/2020, ora 19:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori