Ndërron jetë fituesi i “Got Talent 3”

Fituesi i sezonit të tretë të America’s Got Talent (Amerika Ka Talente), Neal Boyd, ndërron jetë në moshën 42-vjeçare.

Boyd u gjend i vdekur të dielën ora 18:26 në shtëpinë e nënës së tij në Sikeston, Missouri.

Këngëtari ishte ne komunikim me doktorë të ndryshëm si pasojë e infarktit të zemrës, dështimit të mëlçisë dhe veshkave.

Mbas shpalljes së vdekjes, Piers Morgan i America’s Got Talent postoi një mesazh për të nw Twitter.

“Shumë e trishtë të dëgjoja për Neal Boyd. Djali i dashur me një zë të mrekullueshëm,” u shpreh Morgan.

Shtuar më 12/06/2018, ora 19:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori