Ndërhyrje estetike? Këngëtarja shqiptare e tregon troç

Ndërhyrjet në fytyrë tashmë janë bërë një procedurë normale edhe në Shqipëri, por përsëri VIP-et nuk preferojnë ta tregojnë nëse kanë bërë apo jo operacione.

Disa prej tyre e kanë mohuar e të tjera nuk dihet në i kanë të vërteta ndërsa Fjolla Morina e tregon hapur.

Këngëtarja me format bombastike dhe e shumë komentuar në media ka postuar sot në Instastory një video ku shfaqet duke bërë një injeksion me botox në buzën e sipërme.

"Për të qënë më përfekt", shkruan Fjolla e cila është nga të paktat këngëtare që e ka ndarë me ndjekësit këtë moment. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori