Ndërhyrje drastike në fytyrë, fansat masakrojnë Anxhela Martinin

Referuar fotove të hershme, modelja ka patur një fytyrë tipike midis formës katrore dhe asaj drejtkëndore, që karakterizohet nga nga një nofull në formë katrore dhe më e gjerë se gjerësia e ballit, mollëza të theksuara dhe mjekër jo me majë, por paksa ovale.

Por ani fytyra e saj ka ndryshuar dhe kjo është vënë re edhe nga fansat.

Ata e kanë pyetur modelen nëse ka bërë ndërhyrje, por ajo nuk ka kthyer asnjë koment.

“Më duket mua apo je ënjtur nga fytyra, ndoshta ndonjë ndërhyrjeje nuk i rezistove dot as ti,” "Çfarë i ke bërë fytyrës tënde Angela”,-shkruajnë komentuesit. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2018, ora 21:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori